Вхідні двері Лофт

Показані 1 - 12 із 19 пунктів
Показані 1 - 12 із 19 пунктів

Стиль Лофт і його концепція (індустріальний стиль)

Концепція стилю Лофт – відсутність ізольованих приміщень, створення видимості окремих кімнат шляхом умовного поділу простору на функціональні зони, а також компонування різних архітектурних рішень. Лофт (англ. Loft – «горище», «апартаменти нагорі») – архітектурний стиль, який сформувався в період XX-XXI століття в Нью-Йорку внаслідок використання занедбаних фабрик, складів і майстерень під житло і застосовується і сьогодні для оформлення інтер'єру житлових і офісних приміщень. Для стилю Лофт характерні необроблені цегляні і бетонні стіни, сходи, труби, не прикриті системи вентиляції, металева або дерев'яна меблі в комбінації з чимось сучасним, наприклад, побутовою технікою.

Стиль Лофт

Стиль Лофт складається з деталей – меблі проста і функціональна, кольору в основному холодних відтінків, великі вікна, практично повна відсутність декору. Різні недоліки, типу цегляних виступів, штукатурки стін, дощату підлогу – родзинка даного стилю.

Характерні риси стилю Лофт

Характерна риса індустріального стилю Лофт – велика кількість світла і повітря, відкрите планування і практично повна відсутність перегородок. Функціональні зони розділяються завдяки візуальному зонування (кольором, світлом або скляними перегородками).

Цегляні стіни, труби і штукатурка – невід'ємна частина стилю Лофт. Якщо немає можливості зняти покриття зі стін, можна спробувати зробити імітацію кладки, наприклад, за допомогою шпалер.

Меблі в стилі Лофт. Найбільш ефектно виглядають комбінації антикваріату з чимось сучасним і мінімалістичним (хромовані поверхні, скляні перегородки).

Вхідні двері в стилі Лофт. Для створення цілісної концепції інтер'єру виробляються вхідні двері максимально підходять під цей стиль, наприклад, з МДФ накладками схожими на бетонну стіну.

Високі світлі стелі, іноді до 10м, також є необхідною складовою стилю Лофт. Чим більше світла і простору буде в такому приміщенні, тим краще.

Всілякі графіті, абстракції або навіть дорожні знаки будуть доречні в загальній концепції стилю Лофт.

Стиль Лофт більше підходить для людей творчих професій, тут легко обладнати майстерню або виставкову галерею. Якщо Ви творча людина, дизайнер або Вам просто подобається цей стиль, ми допоможемо підібрати вхідні двері під Ваш інтер'єр, а також доставимо її на об'єкт і встановимо.