Підбір за параметрами

Ширина блока
Товщина металу полотна
Склопакет и ковка
Колір зовні/всередині
Контурів ущільнення

Вхідні двері Лофт

Показані 1 - 12 із 37 пунктів
Показані 1 - 12 із 37 пунктів

Стиль Лофт і його концепція (індустріальний стиль)

Концепція стилю Лофт – відсутність ізольованих приміщень, створення видимості окремих кімнат шляхом умовного поділу простору на функціональні зони, а також компонування різних архітектурних рішень. Лофт (англ. Loft – «горище», «апартаменти нагорі») – архітектурний стиль, який сформувався в період XX-XXI століття в Нью-Йорку внаслідок використання занедбаних фабрик, складів і майстерень під житло і застосовується і сьогодні для оформлення інтер'єру житлових і офісних приміщень. Для стилю Лофт характерні необроблені цегляні і бетонні стіни, сходи, труби, не прикриті системи вентиляції, металева або дерев'яна меблі в комбінації з чимось сучасним, наприклад, побутовою технікою.

Стиль Лофт

Стиль Лофт складається з деталей – меблі проста і функціональна, кольору в основному холодних відтінків, великі вікна, практично повна відсутність декору. Різні недоліки, типу цегляних виступів, штукатурки стін, дощату підлогу – родзинка даного стилю.

Характерні риси стилю Лофт

Характерна риса індустріального стилю Лофт – велика кількість світла і повітря, відкрите планування і практично повна відсутність перегородок. Функціональні зони розділяються завдяки візуальному зонування (кольором, світлом або скляними перегородками).

Цегляні стіни, труби і штукатурка – невід'ємна частина стилю Лофт. Якщо немає можливості зняти покриття зі стін, можна спробувати зробити імітацію кладки, наприклад, за допомогою шпалер.

Меблі в стилі Лофт. Найбільш ефектно виглядають комбінації антикваріату з чимось сучасним і мінімалістичним (хромовані поверхні, скляні перегородки).

Вхідні двері в стилі Лофт. Для створення цілісної концепції інтер'єру виробляються вхідні двері максимально підходять під цей стиль, наприклад, з МДФ накладками схожими на бетонну стіну.

Високі світлі стелі, іноді до 10м, також є необхідною складовою стилю Лофт. Чим більше світла і простору буде в такому приміщенні, тим краще.

Всілякі графіті, абстракції або навіть дорожні знаки будуть доречні в загальній концепції стилю Лофт.

Стиль Лофт більше підходить для людей творчих професій, тут легко обладнати майстерню або виставкову галерею. Якщо Ви творча людина, дизайнер або Вам просто подобається цей стиль, ми допоможемо підібрати вхідні двері під Ваш інтер'єр, а також доставимо її на об'єкт і встановимо.

Часті питання щодо вхідних дверей в стилі лофт

 • Які вхідні двері в стилі лофт найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері в стилі лофт є моделі:

 • Які двері в стилі лофт найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей в стилі лофт серії в цьому році:

 • Які вхідні двері підійдуть для стилю лофт?

  Для створення цілісної концепції інтер'єру виробляються вхідні двері, що максимально підходять під цей стиль, наприклад, з МДФ накладками схожими на бетонну стіну. Перевага надається строгим кольорам – бетон, антрацит, білий, чорний, коричневий, відтінки сірого кольору або яскравим кольорам.

 • Для кого підійде стиль лофт?

  Стиль лофт підходить для людей будь-якого віку та галузі діяльності. Він є сумішшю антикварного і модерну, в якому предмети інтер'єру і декору можуть бути з різних епох, але поєднуються так, що виходить цілісна композиція. У стилі лофт допускається використання індустріальних та незвичайних матеріалів.

 • Що означає квартира лофт?

  Квартира лофт – це житлове приміщення, найчастіше великої площі, яке зазвичай має високі стелі та може мати відкрите планування. Ремонт квартири виконаний у сучасному та індустріальному дизайні, але дуже часто може мати як старовинні елементи, так і сучасні деталі інтер'єру.