Двостулкові полуторні подвійні металеві двері

Якщо ширина отвору більше 110 см варто звернути увагу на двостулкові або полуторні металеві двері, де друга стулка при необхідності зможе відкриватися. Це зручно, особливо в тому випадку, якщо через ці двері планується проносити габаритні предмети.

Приклади двостулкових (полуторних) металевих дверей

Полуторні вхідні двері (полуторки) встановлюються в житлові, офісні, виробничі або громадські приміщення. У таких місцях дверні прорізи за своїми розмірами зазвичай перевершують стандартні розміри, і двостулкові вхідні металеві двері найкраще впишуться в такі рамки. Також двері даного типу дуже часто застосовуються в якості під'їзної, тамбурних або вхідних дверей.

Якщо у Вас широкий або нестандартний дверний отвір, Ви можете замовити виготовлення подвійної металевих дверей будь-якого розміру. Виготовлення металевих дверей на замовлення дозволяє врахувати всі побажання клієнта і виготовити двері, яка буде ідеально вписуватися в дверний отвір у Вашому приміщенні.

Двостулкові металеві двері можуть відрізнятися за своєю комплектації в залежності від свого призначення:

зовнішньої обробки дверей
внутрішньої обробки дверей
видів замкових систем
фурнітури
тепло- і звукоізоляції


Як і будь-які інші вхідні двері, двостулкові металеві двері можуть мати нестандартну форму (наприклад, аркові) і обробку. Основний матеріал, який використовується для декору металевих двостулкових дверей - це МДФ, а також використовуються елементи кування або лиття для вхідних дверей, які роблять більш елегантним.